ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

دلیل جذب شدن مرد به زن | جذابیت های یک زن از نگاه مردان

دلیل جذب شدن مرد به زن چیست؟ به طور غریزی مردان به سوی جنس مخالف خود کشش و تمایل خاصی دارند. اما این جذابیت در برخی از زنان بیشتر است. وجود برخی از خصوصیات ظاهری و رفتاری تمایل بیشتری در مردان به سوی یک زن ایجاد می کند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از شوخ طبعی، هوش و شیک پوشی. این مقاله برخی از مهم ترین دلایل جذب شدن مرد به زن را توضیح می دهد. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه از مشاوره جنسی تلفنی مشورت بخواهید.

تماس با مشاور

 

دلیل جذب شدن مرد به زن

آیا تا به حال به جذب مرد مورد علاقه خود فکر کرده اید؟ عوامل بسیاری وجود دارد که مرد را به سمت زن جذب می کند. قدرت جذب مانند یک شمشیر دو لبه است. پتانسیل صمیمیت و رفتار های عاشقانه قادر است مرد را جذب نماید. اما در عین حال بسته به موقعیت، می تواند خطرناک نیز باشد. مردان گاهی اوقات مجذوب ظاهر یک زن می شوند و گاهی جذب استایل او و یا جذب شخصیت او. در این مقاله به برخی از عوامل مهم در جذب و وابسته کردن مرد به خود می پردازیم.

1.دلیل جذب شدن مرد به زن | لبخند زیبا

لبخند بهترین هدیه ای است که می توانید به هر شخص بدهید و وقتی از طرف شریک زندگی تان باشد حتی بهتر است. لبخند اعتماد به نفس و شادی را نشان می دهد که هر کدام از این عوامل باعث جذب مرد می شود. وقتی مردی شما را در حال لبخند زدن می بیند به احتمال زیاد به شما جذب می شود. اگر می خواهید تأثیر خوبی روی او بگذارید، لبخند زدن بیشتر یک تاکتیک عالی برای جذب یک مرد به سمت خود است. لبنخد های زیبا و رمانتیک یک مهارت دلبری است.

2. حس شوخ طبعی

شوخ طبعی یکی دیگر از عواملی است که مردان را به سمت زنان جذب می کند. این نشان می دهد که شما با خودتان راحت هستید و به طور کلی نسبت به زندگی حس شوخ طبعی دارید. علاوه بر این، نشان می دهد که شما خود را خیلی جدی نمی گیرید و از اینکه هر چند وقت یک بار احمق به نظر برسید نمی ترسید. این مورد می تواند عامل جذب مهمی برای زنانی باشد که تمایل دارند همیشه خود را خیلی جدی نشان دهند! برای آشنایی بیشتر مقاله مکانیسم دفاعی شوخ طبعی پیشنهاد می شود. همه مردان تأیید شدن را دوست دارند. وقتی آنها جوکی بگویند اگر شما بخندید آن ها جذب شما می شوند. تحقیقات نشان می دهد که حس شوخ طبعی یک ویژگی مهم برای زنان است. اما حس شوخ طبعی برای مردان و زنان معنای متفاوتی دارد. طبق این مطالعه، زنان مردی بامزه را دوست دارند، در حالی که مردان زنی را دوست دارند که فکر می کند آنها بامزه هستند.

3. هوش دلیل جذب شدن مرد به زن

برخی از مردان جذب زنانی می شوند که باهوش هستند و می توانند در مکالمه خود را نشان دهند. اگر دانش زیادی در مورد طیف وسیعی از موضوعات دارید، برای او خوشایند خواهد بود که با شما صحبت کند و در کنار شما احساس راحتی کند. پس هوش یکی از ویژگی های جذب مرد است. برای اطلاع بیشتر درباره چگونه یک پسر را عاشق کنیم کلیک کنید.
جذابیت های زنان برای مردان

4. تماس چشمی

اگر با مرد مورد علاقه تان ارتباط چشمی برقرار نکنید، او احساس نمی کند که از صحبت با وی خوشحالید. باید بتوانید بدون قطع ارتباط چشمی یا نگاه عصبی به او خیره شوید. این باعث می شود که در گفتگو مرد را دست بالا بگیرید، چیزی که مردان از ما می خواهند! بنابراین، حفظ تماس چشمی عامل مهمی است که مرد را به سمت زن جذب می کند.

5. اعتماد به نفس

مردان زنانی را دوست دارند که اعتماد به نفس داشته باشند. زنی که با خودش راحت است بهتر می‌تواند در طول گفتگو ابراز نظر نماید و در تصمیم‌گیری قاطع‌تر باشد. پس اعتماد به نفس یکی از عوامل جذابیت زنان برای مردان است! همچنین می‌توانید برای کسب اطمینان بیشتر به جلسات مشاوره فردی تا تاکتیک‌های مختلف را بیاموزید. وقتی زنی درباره خودش منفی صحبت می‌کند و اعتماد به نفس پایینی دارد، باعث می شود دیگران کمی احساس ناراحتی کنند. اما اگر زنی از خودش مطمئن و راضی باشد، راحت‌تر می توان با او رابطه برقرار کرد.اعتماد به نفس به شما حس مثبتی می دهد که مردم جذب آن می شوند. اگر با کمبود اعتماد به نفس دست و پنجه نرم می کنید، آنچه که شما را خوشحال می کند پیدا کنید و آن را انجام دهید. وقتی خوشحال هستید، دوست داشتن خودتان بسیار آسان تر است.

6. نوع بدن

مردان جذب زنانی می شوند که از نظر فیزیکی جذاب هستند و تصویر بدنی سالمی دارند. یک مرد دوست دارد زنش از بدن خودش راضی باشد، در این صورت است که در مورد آن حسادت یا حس بدی نخواهد داشت. یک مرد میخواهد که زن خودش را دوست داشته باشد. بهترین راه برای داشتن یک بدن سالم این است که خوب غذا بخورید و به طور منظم ورزش کنید. برای حفظ فرم بدنی خوب باید اهمیت خود مراقبتی زنان را درک کنید. برای آشنایی با روش های خودمراقبتی کلیک کنید.

7. ویژگی های شخصیتی

یک مرد زنی را می خواهد که دارای همان ویژگی های شخصیتی مورد نظر وی باشد. او شریکی می خواهد که از کار سخت نترسد اما بداند چگونه خودش را آرام کند وقتی چیزی طبق برنامه پیش نمی رود. برای مرد مهم است که زن خودش را خیلی  نگیرد. شما همچنین باید به درجه ای از استقلال رسیده باشید. شما باید بدانید که از زندگی چه می‌خواهید و بهترین روش برای رسیدن به خواسته هایتان بدون تکیه بر دیگران چیست. اگر شما ندانید چه خواسته ای دارید، ممکن است هرگز آن را پیدا نکنید و به نقطه اول برخواهید گشت. همچنین مطالعه مقاله نکات لازم برای جذب شوهر پیشنهاد می شود.

8. خوش لباس بودن دلیل جذب شدن مرد به زن

مردان جذب زنانی می شوند که خوب لباس می پوشند. اگر شما استایل فوق العاده ای دارید و می دانید که با چه لباس هایی خود را زیباتر کنید، پس او از بودن در کنار شما خوشش می آید زیرا فکر می کند شما شیک هستید. او از شما متشکر خواهد بود به این دلیل که اگر قرار باشد با شما قرار ملاقات بگذارد، لازم نیست نگران این باشد که چه چیزی بپوشید، زیرا شما در هر حال عالی به نظر می‌رسید! برای خوش لباس بودن باید یاد بگیرید که همیشه خودتان را دوست داشته باشید زیرا این تاکتیک نهایی برای جذب یک مرد به سمت خود است. در این رابطه مطالعه مقاله کدام استایل خانم ها مرد ها را بیشتر جذب می کند را از دست ندهید.

9. مهارت گوش شنوا بودن

مردان عاشق زنانی می شوند که در گوش دادن به صحبت های مخاطب شان مهارت دارند. این مهارت به آنها نشان می دهد که برایتان مانند یک پسربچه نیستند، بلکه فردی خاص اند که سزاوار توجه دیگران نیز هستند! توانایی گوش دادن با دقت و توجه در مکالمات نشان می دهد که شما مهارت های ارتباطی و اجتماعی خوبی دارید که شما را جذاب تر می کند! توانایی گوش دادن به نیازهای مرد مورد علاقه تان یکی از بهترین راه ها برای یادگیری اینکه چگونه عاشق بهتری باشید است. گوش دادن در هر رابطه ای بسیار مهم است زیرا نشان دهنده این است که به همسر آینده خود اهمیت می دهید و واقعاً می خواهید در مورد زندگی آنها بدانید به این خاطر آنها احساس می کنند می توانند به شما اعتماد کنند.هر چه بیشتر به او گوش دهید به او نزدیکتر خواهید شد. امروزه در جهان دلایل حواس پرتی بسیاری وجود دارد، بنابراین وقت گذاشتن برای گوش دادن فعال ممکن است سخت به نظر برسد. اما این یک ویژگی جذاب است و مرد شما مطمئناً شما را به خاطر آن دوست خواهد داشت.
دلایل جذب شدن مردان

10. مهربانی دلیل جذب شدن مرد به زن

یک فرد مهربان و صمیمی همیشه برای دیگران به خصوص مردان جذاب است. مهربانی نشان می دهد که او اخلاق خوبی دارد و می داند چگونه با احترام و وقار با دیگران رفتار کند. همچنین، مهربان بودن باعث می‌شود که او نسبت به کسی که همیشه نسبت به اطرافیانش بی‌ادب یا بداخلاق است، اصیل‌تر به نظر برسد. مهربانی چیزی است که همه ما در یک همسر احتمالی به دنبال آن هستیم و دلیل خوبی هم هست . مردم تمایل دارند به جای افراد پست و خودخواه به سمت افراد مثبت و فداکار گرایش پیدا کنند. در حالی که داشتن ویژگی های مهربانی، بخشندگی و دلسوزی برای شخصیت خود شما شگفت انگیز است، اما این رفتار ها بیشتر از اینکه به شما وجهه خوبی بدهد، برای شما مفید است. بر اساس مطالعات انجام شده، داشتن فطرت بخشنده و مراقبت کننده در واقع جذابیت فیزیکی شما را افزایش می دهد. برای اطلاع از زن مورد علاقه مردان کلیک کنید.

11. رنگ های جذاب

مردان در واقع زمانی که یک زن قرمز می‌پوشند بیشتر جذب او می‌شوند، اما از آن بی‌خبرند. رنگ قرمز نشان دهنده عشق، اشتیاق است، اما در واقع یک دلیل روانشناختی عمیق تری برای جذب مردان به قرمز وجود دارد.رنگ قرمز نشان دهنده بلوغ جنسی، قدرت و باروری در حیوانات است. وقتی صحبت از انسان می شود، این باور وجود دارد که صورت یک زن در هنگام تخمک گذاری قرمزتر می شود. وقتی فردی از نظر جنسی هیجان زده می شود، صورت او برافروخته می شود و به رنگ قرمز در می آید که دلیل دیگری برای جذب مردان به قرمز است.

12. عطر  و بوی خوش دلیل جذب شدن مرد به زن

اگر قصد جذب یک مرد را دارید، ممکن است بخواهید مقداری عطر وانیلی تهیه کنید. تحقیقات نشان می‌دهد که مردان جذب عطر وانیل می‌شوند زیرا خاطرات خانه و آسایش را برای آنها به ارمغان می‌آورد. این عطر برای اکثر افراد حس آرامش و شادی را به ارمغان می آورد، اینها احساساتی هستند که مردان دوست دارند همیشه داشته باشند. بوی وانیل به مرد مورد علاقه تان کمک می کند در حضور شما احساس راحتی کند. برای آشنایی با تاثیر بوی بدن در جذابیت جنسی کلیک کنید.

13. خودتان باشید

چه چیزی برای مردان مهمتر از ظاهر است؟ بر خلاف آنچه ممکن است فکر کنید، ویژگی های شخصیتی مهم هستند. هر چند همه این موارد ذکر شده می تواند کمک کننده باشد اما مهمترین کاری که می توانید برای جذب یک مرد انجام دهید این است که خودتان باشید. او شما را به خاطر هر چیزی که هستید دوست خواهد داشت. مطالعه مقاله راه های جذب مردان میتواند در این زمینه به شما کمک کند.

14. حمایتگری دلیل جذب شدن مرد به زن

مردان تقریبا همیشه همان ذهنیت کودکانه خود را به همراه دارند. کودک درون آنها هنوز به دنبال فردی است که مانند مادر از آن ها مراقبت و حمایت نماید. به طور غریزی مردان و زنان جذب افرادی می شوند که اگر قرار است در آینده اتفاقی بیفتد، به طور بالقوه می توانند از ایشان مراقب کنند. بیشتر زنان از قبل با این غریزه متولد می شوند، اما تعداد کمی آن را نشان می دهند. اما به یاد داشته باشید وظیفه یک زن تنها حمایت است. مراقبت بیش از حد و اندازه ممکن است مشکلاتی در آینده برای شما به وجود آورد.

15. خلاقیت دلیل جذب شدن مرد به زن

در این مورد، خلاقیت توانایی یک زن برای ساخت صنایع دستی نیست. بلکه توانایی او در برخورد با زندگی به شیوه ای جدید و هیجان انگیز از نوع خلاقیتی است که مردان به دنبال آن هستند. یک مرد همسری می خواهد که بتواند به او کمک کند تا راه حل های منحصر به فردی برای برخورد مثبت با مشکلات زندگی پیدا کند.

16. انضباط

نظم و انضباط علاوه بر اینکه احساس آرامش و خرسندی در خود فرد ایجاد می کند می تواند چهره ای زیباتر از فرد را به دیگران نمایش دهد. همچنین مردان برای انتخاب همسر آینده خود به دنبال فردی منظم و منضبط هستند. زندگی مشترک بدون نظم به یک چالش بزرگ تبدیل می شود. علاوه بر آن فرزندپروری در حال حاضر یک کار دشوار است، اما با فقدان نظم و انضباط این کار دشوارتر نیز می شود. مردان به دنبال زنی هستند که قوانین خانه را رعایت کند و به تقویت رفتارهای خوب فرزندانشان کمک کند. برای آشنایی با مشکلات بی نظمی و شلختگی همسر کلیک کنید.

17. وفاداری

هیچ انسانی نمی خواهد به او خیانت شود. وقتی مردی با زنی ملاقات می کند به رفتار زن نگاه می کند که آیا او به اطرافیانش احترام می گذارد یا نه؟ اگر او درباره دوستانش بد صحبت می کند یا به آنها در هر شرایطی دورغ می گوید، ممکن است باور نداشته باشد که آن زن برای او مناسب است. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه از مشاوره روانشناسی مشورت بخواهید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*