ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

چگونه مخ بزنیم؟ | 14 راز برای به دست آوردن قلب دختر محبوبتان

این که چگونه مخ بزنیم؟ برای برخی مسئله بزرگی است.شاید شما ترفندهایی برای دوستیابی بدانید اما اینکه "چگونه می توانم دختری را عاشق خودم کنم؟" سوال اصلی است. برای برخی از مردان، ایجاد یک رابطه یک کار سخت است. چالش فقط در شکستن رمز چگونگی عاشق کردن یک دختر نیست، بلکه در این است که مطمئن شوید که او عاشق باقی می ماند.از این گذشته، راه رسیدن به قلب یک زن بسیار چالش برانگیز است. اما ترفندهایی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن دختری را عاشق خود کنید. برای کسب آگاهی بیشتر در این رابطه از مشاوره روابط عاطفی کلیک کنید.  

تماس با مشاور

;

چگونه مخ بزنیم؟

اینکه چگونه مخ بزنیم؟ چیزی نیست که بتوان به یک باره یاد گرفت و از آن استفاده کرد. اگر واقعاً این پیشنهادات را تا حد قابل قبولی انجام دهید مطمئنا می توانید جایی برای خود در قلب دختر مورد نظر پیدا کنید. در اینجا چند پاسخ برای سوال چگونه مخ بزنیم ارائه شده است. این پیشنهادات می تواند پاسخ به سوال چگونه یک پسر را عاشق کنیم نیز باشد.

1-فخر فروشی ممنوع

شما یک آپارتمان خوب در گران ترین منطقه شهر دارید؟ مدرک دکترا؟ شما عاشق ماشین های اسپرت هستید و گران ترین ماشن ها را در اختیار دارید؟  وقتی برای اولین بار با یک دختر ملاقات می کنید، لطفاً در اولین قرار ملاقات خود، شایستگی ها یا انباشت مادی خود را به رخ نکشید. شروع رابطه عاشقانه بسیار مهم است.
شما ممکن است فکر کنید که او را تحت تاثیر قرار داده اید، اما در واقع شما فقط به عنوان یک فخرفروش جلوه می کنید. در نهایت این چیزها را در مورد شما خواهد دانست. واقعاً نیازی نیست که او را تحت تأثیر قرار دهید. بگذارید او از دیگران بفهمد و تحت تأثیر قرار گیرد. مطالعه مقاله نحوه برخورد در اولین ملاقات میتواند در این زمینه کمک کننده باشد.

2-شناخت خواسته های زنان

دختری که فقط «مردی» می‌خواهد که با او رفتار ناپسند داشته باشد، زنی است که یاد نگرفته خودش را دوست داشته باشد، ارزش خود را بشناسد یا زخم‌های خود را التیام بخشد. به همین ترتیب، مردی که به نام «مردانگی» از قلدری و زور استفاده می کند به همان اندازه نابالغ است. همه ما باید روی خودمان کار کنیم و بازتابی از آنچه هستیم را بهتر نشان دهیم.
آنچه زنان از یک مرد می خواهند، انسانی است که با شجاعت از حق و حقیقت دفاع کند. مردی که مسئولیت افکار، احساسات و اعمال خود را بر عهده خواهد گرفت. زنان مردی می خواهند که با احترام و تواضع کار را در برقراری ارتباط انجام دهد. او مردی را می خواهد که مشتاق رشد، مایل به بخشش و آنقدر متواضع برای خدمت باشد. او مردی را می‌خواهد که ارزش خود را بداند.

3-چگونه مخ بزنیم؟ | شنونده خوبی باشید

شنونده خوبی باشید اکنون، این قانون فقط برای خواستگاری دختران، بلکه به طور کلی برای هر کسی صدق می کند. مهارت گوش دادن را یاد بگیر یکی از ترفندها برای اینکه یک دختر داغ را به دام بیاندازد این است که نشان دهید واقعاً به شخصیت او و نه فقط به ظاهر او علاقه دارید. دختران اطرافشان مملو از مردانی است که آن‌ها را گرم و زیبا می‌خوانند و تشنه قیافه‌شان هستند.
اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک قرار ملاقات دارید، مهم نیست که او چقدر سکسی است، آن را با قوی بودن زیاد منفجر نکنید. حتی در هنگام ارسال پیامک، اگر واقعاً می‌خواهید دختری را در چت عاشق خود کنید، باید به او نشان دهید که به جای اینکه دائماً فقط شکلک‌های قلبش را بفرستید، توجه شما را جلب کرده است. به حرف های او توجه کنید و به حرف های او پاسخ دهید و نه فقط جذابیت ظاهری!
چگونه مخ بزنیم؟

4-چگونه مخ بزنیم؟ | تحسین کنید

تعریف کنید اما چاپلوسی نکنید. بین تعریف و تمجید و تملق و تعریف غیرصادقانه تفاوت وجود دارد. هر انسانی و در این مورد زنان تعریف شنیدن را دوست دارند اما وقتی آن را جعلی می‌کنید متوجه دروغ بودن و غیرواقعی بودن آن می شوند. اگر به او بگویید دوست داشتنی این یک محبت کلامی  است، اما یادتان باشد در تمجید کردنش زیاده روی نکنید. لطفا به هوش او نیز اعتبار بدهید و قوای تشخیصی فرد مقابل را دست کم نگیرید.
اگر با یک زن مستقل قرار می گذارید، او قطعاً می‌خواهد کنار ظاهر به بقیه بخش های وجودی اش نیز توجه شود و مورد قدردانی قرار گیرد. صادق باشید و وقتی می‌خواهید سخنی غیرواقعی بگویید، مطمئن شوید که می‌دانید در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید، حتی اگر به طور معمولی در حال معاشقه هستید. یک نظر صمیمانه حتی ممکن است او را وادار کند که شما را جدی تر بگیرد.

 5-چگونه مخ بزنیم؟ | تمیز و آراسته باشید

مرد هتروسکسوال ممکن است متعلق به گذشته باشد، اما آراسته بودن همیشه مد است. وقتی با یک دختر بیرون می روید، تلاش بیشتری برای ظاهری زیبا، تمیز و بوی تازگی انجام دهید. با نشان دادن سبک زندگی کثیف مجردی خود جو عاشقانه را از بین نبرید. این یک اشتباه است و واقعاً تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.همچنین، اگر او را به خانه دعوت می کنید، برای مرتب کردن آن زحمت بکشید. دخترها دوست دارند اشیا و مردها تمیز باشند. این نشان می دهد که انسان مراقب خود است و به بهداشت اهمیت می دهد. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه مقاله عشق دختر به پسر را مطالعه فرمایید.

6-مراقب نحوه ارسال پیامک باشید

وادار کردن یک دختر در واتس اپ یا وادار کردن دختری در چت که شما را دوست داشته باشد یک بازی کاملاً بی نتیجه است. وقتی با یک زن چت می کنید، کمی مراقب نحوه پیام دادن به او باشید. ابتدا سعی کنید شخصیت او را بسنجید و بفهمید که چه چیزهایی را قدر می داند و چه چیزهایی را نمی داند.
اگر ارسال پیامک به معنای ارسال پیام های صبح بخیر کسل کننده یا ارسال ایموجی های بیش از حد  خسته کننده است انتظار نداشته باشید که دختری را از طریق پیامک عاشق خود کنید. شما باید او را درگیر نگه دارید و کارهای احمقانه انجام ندهید! تا زمانی که او را بهتر بشناسید، از زبان ساده استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه زمان مناسب ابراز علاقه کلیک کنید.

7-به او احساس خاص بودن بدهید

یاد بگیرید که با حرکات کوچک او را غافلگیر کنید. سورپرایز فقط به معنای ارسال هدیه در مناسبت های خاص نیست. در عوض، در مورد شگفتی های خود فکر کنید و چیزی را که او نیاز دارد به او بدهید. اگر متوجه شدید با کامپیوترش مشکل دارد می توانید ان را درست کنید! برای گرم نگه داشتن رابطه عاشقانه خود هر کاری کنید.
در واقع این نکته کلیدی است که می خواهید یک دختر را در زمانی که دوست پسر دارد عاشق خود کنید. برای اینکه به او نشان دهید ارزش حفظ کردن را دارید، باید به او احساس خاص بودن بدهید و به او این احساس را بدهید که می تواند به شما تکیه کند.

8-استفاده از شبکه های اجتماعی

بین قرار اول و دوم در ارتباط باشید. در تماس باشید، موسیقی و میم ها را با او به اشتراک بگذارید، زیرا این به شما کمک می کند تا دختری را به صورت آنلاین عاشق خود کنید. یک پیامک برای او ارسال کنید، چند فوروارد خوب بفرستید، بپرسید روز او چگونه بوده است. تمام روز او را بمباران نکنید. از این روش می توانید در دوستیابی آنلاین نیز استفاده کنید.
رفتار شما در شبکه های اجتماعی چیزهای زیادی را در مورد شما آشکار می کند. همچنین، وقتی به یک سطح راحتی در چت می‌رسید، برخی از شما فکر می‌کنید ارسال عکس‌های مبتذل از خود برای جلب توجه یک دختر و نگه داشتن آن در چت مفید است. مطالعه مقاله چگونه از سرد شدن رابطه عاطفی جلوگیری کنیم مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

9-چگونه مخ بزنیم ؟| با شوخ طبعی

حس شوخ طبعی را توسعه دهید. همه یک مرد بامزه را دوست دارند. اگر حس شوخ طبعی خوبی دارید که شامل جوک های قرضی یا تک خطی های قدیمی نمی شود، شانس برنده شدن یک دختر افزایش می یابد. برخی از زنان می توانند حس شوخ طبعی شما را دوست داشته باشند، اما مراقب باشید که بسیاری از آنها ممکن است متوجه شوخ طبعی نشوند.
در اینجا دوباره، اصالت کلیدی است که باعث می شود دختری عاشق شما شود که هیچ احساسی نسبت به شما ندارد. تظاهر به خنده دار بودن یا تلاش اغراق آمیز برای شوخ طبعی نکنید. آنچه را که به طور طبیعی به شما می رسد بگویید، تا او واقعاً شما را همانگونه که هستید ببیند. اگر او با حال و هوای شما مطابقت داشته باشد، توجه شما را جلب می کند. جذب دختران مغرور نیز با این روش امکان پذیر است.

10-با دوستانش صمیمی باشید

زنان مجرد اغلب به دوستان خود توجه و مهر زیادی دارند. بنابراین اگر باهوش هستید، پیشنهاد می‌کنم ابتدا با خانواده و دوستان او صمیمی و مهربان باشید. مخصوصاً وقتی می خواهید یک دختر نوجوان را جذب کنید که عاشق شما شود، باید رابطه با خانواده همسر آینده خود را درست اغاز کنید. همینطور با دوستانش کنار بیایید زیرا احتمالاً همه آنها کنار هم می نشینند و تک تک کارهای شما را تجزیه و تحلیل می کنند.
سعی کنید آنها را ملاقات کنید، با آنها چت کنید، صمیمی باشید (بدون اینکه بیش از حد دوستانه باشید زیرا ممکن است اشتباه باشد) و طرف خوب خود را به آنها نشان دهید. دوستانش که به او می گویند تو آدم خوبی برای معاشرت هستی، حرف تو را با او تقویت می کند.

11-وقت شناسی

بدترین کاری که می توانید برای دختری که دوستش دارید انجام دهید این است که او را مجبور کنید منتظر بمانید یا او را سر قرار ملاقات نگه دارید. این یک قانون طلایی است - همیشه سر وقت برای قرار ملاقات باشید. لحظه‌ای که این کار را اشتباه انجام می‌دهید، قبلاً از پای اشتباه خارج شده‌اید.این فقط یک کار شایسته است. اگر به هر دلیلی نتوانستید از پس آن بر بیایید، عاقل باشید و از قبل به او اطلاع دهید و بسیار عذرخواهی کنید. تاریخ را در آخرین لحظه لغو نکنید، مگر اینکه در شرایط اضطراری مطلق باشد. بعدا هم جبران کنید. افرادی که همیشه سر قرار دیر می کنند کسل کننده هستند.
چگونه مخ بزنیم؟

12-تماس فیزیکی

مهم نیست که در کدام مرحله از یک رابطه قرار دارید فقط ارتباط با یک دختر را یاد بگیرید. تماس فیزیکی راه شماره 1 برای اینکه چگونه یک دختر را سریع عاشق خود کنید، است.بنابراین هنگامی که در یک قرار ملاقات هستید، ابتدا یک لمس سبک را آغاز کنید. اگر او به شما علاقه داشته باشد، به او احساس خوبی می دهد. نشانه های عاشق شدن زنان را در او دنبال کنید. علاوه بر یک ارتباط عاطفی، دختران به یک ارتباط فیزیکی با شریک زندگی خود نیاز دارند.
هرگز قدرت یک لمس خوب پشت را دست کم نگیرید. اهمیت لمس کردن در رابطه جنسی را دست کم نگیرید. اجازه دهید با آن روبرو شویم... بغل کردن از پشت فوق العاده است. این یک انگیزه بیولوژیکی معمولی برای زنان است که از لمس محافظتی یک مرد لذت ببرند. وقتی بیرون از خانه هستید و هوا سرد است، بازو یا بازوهای خود را دور او بپیچید. او را به دامان خود بکش وقتی او را در آغوش می گیرید او را بردارید و بچرخانید.

13-به او بگویید دوستش دارید.

راه های زیادی برای اینکه به یک دختر بگویید دوستش دارید وجود دارد. اگر بتوانید این پیام را در هر لحظه ای که با یک دختر می گذرانید مطرح کنید از پتانسیل خود بهترین استفاده را می کنید. نحوه نگاه کردن شما به او، نحوه صحبت کردن شما با او و حتی اینکه چگونه به او گوش می دهید به او نشان میدهد که او را دوست دارید. خاطراتی که با او به اشتراک می گذارید و عمق حضورتان برای او در حال حاضر نشان دهنده عشق واقعی شما است.
به او بگویید که به او اعتماد دارید. در نحوه معرفی او به دوستانتان ابراز علاقه خود را نمایان کنید. نحوه ابراز علاقه به دختر در این است که چگونه دست او را می گیرید و او را لمس می کنید و چگونه بدن های شما مانند قطعات پازل در هر کجا که هستید به هم می چسبند.
این به این بستگی دارد که چگونه اجازه می دهید حضور او در زندگی شما تأثیر مثبتی بر رشد شخصی شما بگذارد، زمانی که شما کار خود را انجام می دهید. به طور خلاصه، اینکه چگونه به دختری بگوییم که دوستش داری، یک ارتعاش دائمی انرژی است، درست به اندازه یک عمل لحظه ای.

14-به او نشان دهید که در مورد او جدی هستید

اگر شما یا او  ترس از تعهد در رابطه نداشته باشید، می خواهید سریعاً با زن رویاهای خود وارد رابطه جدی شوید. پس به او نشان دهید که در مورد رابطه جدی هستید و رویای آینده ای با او را در سر می پرورانید.
هیچ چیز یک زن را بیشتر از مردی که می داند چه می خواهد خوشحال نمی کند تا دختری را به دل ببندد، بفهمید که شما فقط گول نمی زنید. این اعتماد او را مانند هیچ کس دیگری جلب می کند. به خصوص اگر می خواهید دختری را در زمانی که دوست پسر دارد عاشق خود کنید، باید به او نشان دهید که مایلید با او در اعماق شیرجه بروید. این تنها راهی است که او می داند که آیا شما ارزش آن را دارید یا خیر. برای کسب آگاهی بیشتر توصیه می‌کنیم به مقاله شناخت زنان مراجعه کنید.

انچه نباید انجام بدهید.

بیش از حد تلاش نکنید. یاد بگیرید که او را از طریق گفتگو به دست آورید. این همان پیوند عاطفی است که اغلب انسان ها برای ایجاد تعامل به دنبال آن هستند. چه کسی دوست ندارد در اولین برخوردها تاثیرات فوق العاده روی طرف مقابل بگذارد؟ طبیعتا هیچ کس؛ اما این بدان معنا نیست که باید موجودی بانکی، لباس‌های مارک شده و وسایل گران قیمت خود را با هدف اثرگذاری به حدی به رخ بکشید که آزاردهنده باشد. تلاش کردن برای به دست آوردن دختر مورد نظر تا اینحد که وجهه قابل اعتماد شما رو مخدوش کند نتیجه معکوس خواهد داشت.

لاف نزنید.

اندکی فروتنی ضرری ندارد. شما ممکن است به دنیای درونی خود و زندگی شخصی مفتخر باشید که عالی است، اما اجازه دهید او به تنهایی شگفتی های شما را کشف کند. در مورد تمام دستاوردها، نمودارهای مالی و ترفیع های شغلی یا تجملات خود در زندگی لاف نزنید. مطمئناً می خواهید اطلاعاتی از خود را به اشتراک بگذارید، اما همیشه می توان به روشی ظریف و متواضعانه این کار را انجام داد. از طرفی بیش از حد‌ نیز خود را تحقیر نکنید و دست کم‌نگیرید. همه دوست دارند در کنار مردی باشند که بتواند خود واقعی را پذیرفته و با نقط ضعف خود به راحتی کنار بیاید اما هیچ کس دوست ندارد جذب مردی شود که در حال تخریب شخصیت و زندگی خویش باشد. خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. این رفتار باعث می شود که شما نسبت به خود احساس خوبی نداشته باشید. صرفا کسی که باشید که واقعا هستید. به او نشان دهید که چقدر می توانید عالی باشید و از تلاش برای عالی بودن در حد دیگران دست بردارید. زنان متوجه می شوند که شما برای چیزی که نیستید تلاش می کنید و جعلی بودن برای آن ها جذاب نخواهند بود.

چگونه مخ بزنیم؟ | سخن آخر

در پایان،خود را از اضطراب رها کنید. وقتی تمرین می‌کنید چگونه با یک دختر نزدیک شوید. همیشه برای گفتن حرف درست آماده باشید. باید بدانید که چگونه از یک دختر تعریف کنید تا در راس خاطرات او بماند. یاد بگیرید که چگونه با یک دختر گفتگو کنید تا به زبان جذاب صحبت کرده باشید.
هدف مقاله کمک به شما در ارتباط با مردم و بیان بالاترین شکل حقیقت خود در برابر آنها است. این به معنای رهایی از اشکال منسوخ شرطی شدن اجتماعی و صادق بودن با خود است. هنگامی که دفاع های روانی خود را برطرف کردید، به طور خودکار و بدون زحمت دختر مناسب خود را به سمت خود جذب خواهید کرد. برای کسب آگاهی بیشتر از مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*