ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

مشاوره جنسی تلفنی | مشاوری در دسترس شما

خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با مشاوره جنسی تلفنی پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.

مشاوره جنسی تلفنی از آن چیزهایی است که این روزها خیلی به کار می‌آید. رابطه جنسی در زندگی زن و شوهر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باعث صمیمیت و نزدیکی بیشتر زوج‌ها می‌شود. می‌دانیم که بسیاری از طلاق‌ها تنها به خاطر عدم رضایت از رابطه جنسی رخ می‌دهد. این درحالی است که در اکثر موارد می‌توان تنها با چند جلسه مشاوره تلفنی مشکلات زناشویی را برطرف کرد. عدم موفقیت در روابط جنسی سبب دلسردی و از بین رفتن محبت اولیه بین زن و شوهر می‌شود. برای چنین زن و شوهری، کمک گرفتن از مشاوره جنسی ضروری بنظر می‌رسد. شما می‌توانید با استفاده از مشاوره تلفنی و با صرف کمترین زمان و هزینه مشکلات جنسی خود را با مشاوری متخصص بیان کنید و درست مثل مشاوره حضوری نتیجه بگیرید.

تماس با مشاور

 

چه زمانی باید از مشاوره جنسی استفاده کرد؟

مشاوره جنسی در همه زمینه‌ها می‌تواند راهگشا باشد. سطح میل جنسی زنان و مردان مختلف و متفاوت است. برای مثال ممکن است شما میل جنسی بسیاری داشته‌ باشید و همسر بی‌میل و یا کمتر از شما میل جنسی فعال داشته باشد. در این صورت دچار مشکل می‌شوید و نیازهای شما ارضا نمی‌شود؛ در این شرایط لازم است تا برای حل این مسئله و جلوگیری از آسیب‌های روحی آن برای مشاوره جنسی اقدام کنید.

یا خودارضایی که در جوانان مسئله‌ای بسیار شایع است، آسیب‌های روانی زیادی را برای آن‌ها به دنبال دارد. افرادی که به سختی تحریک می‌شوند و نیاز به تحریکات جنسی ناسالم (فانتزی های جنسی بیش‌از حد، تحریکات غیر انسانی، تحقیر طرف مقابل) دارند ممکن است باعث آسیب به خود و شریک جنسی‌شان شوند. به همین دلیل لازم است تا درمان‌های شناختی و روانی روی آن‌ها صورت بگیرد. برای شناخت بیشتر درباره ترک خودارضایی کلیک کنید.

اینفوگرافیک مشاوره جنسی

اینفوگرافیک مشاوره جنسی

مشاوره جنسی در همه‌ی دوره‌ها لازم است

مشاوره جنسی تنها به رابطه زناشویی و پس از ازدواج محدود نمی‌شود. نیاز به مشاوره جنسی تلفنی در همه دوره‌های زندگی و به ویژه در دوران بلوغ حس می‌شود. در این دوران تمام اندام‌های بدن به رشد کامل رسیده‌اند و توجه افراد بیشتر به اندام‌های جنسی جلب می‌شود و نیازهای جنسی افزایش می‌یابد. افراد در این سن بسیار کنجکاو هستند.

در صورتی که اطلاعات مناسب و صحیحی در اختیار او قرار نگیرد ممکن است به مشکلات جنسی و انحرافات جنسی دچار شود. خودارضایی و انجام روابط جنسی نامناسب با سایر افراد که خطر ایدز را هم بالا می‌برد از جمله مشکلاتی است که بر اثر ناآگاهی نوجوانان و جوانان رخ می‌دهد. مشاوره جنسی برای والدین توصیه می‌شود تا اطلاعات و آموزش‌های لازم را در اختیار فرزند خود قرار دهند و از او محافظت کنند.

لزوم دریافت مشاوره جنسی

در زندگی زناشویی اگر نیازهای جنسی یکی از زوج‌ها به خوبی برطرف نشود و یکی از طرفین علاقه ای به درمان و رسیدگی به وضعیت نامطلوب رابطه جنسی نداشته باشد ممکن است آن‌ها به سراغ خیانت بروند. عدم رضایت زناشویی باعث افسردگی، ناامیدی، از بین رفتن علاقه می‌شود. بسیاری از زوج‌ها تمایلات جنسی متفاوتی دارند و این تفاوت‌ها در صورت بی‌توجهی منجر به طلاق عاطفی و جنسی می‌شود. گاهی افراد آگاهی کمی نسبت به مسائل جنسی و اهمیت آن دارند و این نا آگاهی بیشتر در افرادی وجود دارد که در سنین پایین ازدواج کرده‌اند.

لزوم دریافت مشاوره جنسی در این جا مشخص می‌شود. مشاوره جنسی اطلاعات لازم و کافی برای ایجاد روابط زناشویی لذت‌بخش را به شما می‌دهد. از طرفی ممکن است اختلالات جنسی و ناتوانی‌های جنسی در شما منشا روانی داشته‌ باشد که در این صورت لازم است تا منشا آن را همراه با مشاوره جنسی شناسایی کنید تا درمان نتیجه‌بخش باشد. مشاوره جنسی که به عنوان سکس تراپی نیز شناخته می شود، می تواند مزایای بی شماری را برای افراد و زوج هایی که در حال تجربه چالش ها هستند یا به دنبال بهبود در زندگی جنسی خود هستند، ارائه دهد. در اینجا برخی از مزایای بالقوه مشاوره جنسی آورده شده است:

1. ارتباطات پیشرفته

مشاوره جنسی فضای امن و بدون قضاوت را برای افراد و زوج ها فراهم می کند تا در مورد نگرانی ها، خواسته ها و انتظارات جنسی خود صحبت کنند. می تواند مهارت های ارتباطی را بهبود بخشد، به آن ها اجازه می دهد نیازهای خود را بیان کنند و به نیازهای شریک زندگی خود به طور مؤثر گوش دهند.

2. رفع نگرانی های جنسی

مشاوره جنسی به افراد و زوج ها کمک می کند تا نگرانی های جنسی مختلف مانند اختلال نعوظ، انزال زودرس، کاهش میل جنسی، درد در حین مقاربت، مشکلات در رسیدن به ارگاسم یا آسیب های جنسی را برطرف کنند. یک درمانگر جنسی می تواند به شناسایی علل زمینه ای و ایجاد استراتژی هایی برای غلبه بر این چالش ها کمک کند.

3. افزایش اعتماد به نفس جنسی

مشاوره جنسی می تواند به افراد در ایجاد اعتماد به نفس جنسی و بهبود تصویر بدن کمک کند. با پرداختن به مسائل مربوط به عزت نفس و ارائه آموزش در مورد عملکرد جنسی، یک درمانگر جنسی می تواند به افراد کمک کند نگرش مثبتی نسبت به بدن و تمایلات جنسی خود ایجاد کنند.

4. بهبود روابط

رابطه جنسی بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از روابط صمیمانه است و مشکلات جنسی اغلب می تواند منجر به ناراحتی در رابطه شود. مشاوره جنسی می تواند پویایی رابطه را با تقویت درک، همدلی و صمیمیت بین شرکا افزایش دهد. این افزایش همدلی به زوج ها کمک می کند تا از لحاظ عاطفی و جسمی دوباره به هم متصل شوند و یک رابطه رضایت بخش تر و شادتر  را تجربه کنند.

برای آشنایی بیشتر درباره رضایت زناشویی کلیک کنید.

چرا مشاوره جنسی تلفنی؟

هدف از مشاوره جنسی برطرف کردن مشکلات روابط زناشویی است. مشاوره جنسی راهی است تا روابط خود با همسر را بهبود ببخشید. در مشاوره جنسی با کمک مشاور متخصص می‌توانید ریشه‌ مشکلات جنسی خود را شناسایی کنید. مشکلات جنسی ابعاد گوناگونی دارد و به طورکلی به مسائلی گفته می‌شود که مانع از ایجاد رابطه زناشویی رضایت بخش باشند.

مشاوره جنسی تلفنی دقیقا نیازهای شما به اصلاح روابط جنسی و درمان را برآورده می‌کند. در مشاوره تلفنی روانشناسان متخصص توصیه‌های لازم را جهت برقراری رابطه جنسی موثر و درمان اختلالات جنسی ارائه می‌دهند. مشاوران تلفنی از شما مصاحبه بالینی می‌گیرند و سعی می‌کنند بهترین درمان را به شما پیشنهاد دهند.

مشاوره جنسی تلفنی در چه زمینه‌هایی کمک می‌کند؟

از قدیم گفته‌اند هرکس در کاری مشورت کند ضرر نمی‌کند. مشاور شما را از انجام راه‌حل‌های سنتی و غیر اصولی باز می‌دارد. شما می‌توانید در زمینه‌های مختلفی از جمله سردی و بی‌میلی جنسی، افزایش آگاهی والدین در پاسخگویی به سوالات جنسی فرزندان، کشف علت و درمان بیماری‌های جنسی و مقاربتی، علت کاهش میل جنسی، دوران بلوغ، تنوع طلبی جنسی و همجنسگرایی از مشاوره جنسی به صورت تلفنی استفاده کنید. همچنین موارد زیر نیز در مشاوره تلفنی قابل حل و درمان است.

_ مشاوره تلفنی برای افرادی که خود یا نزدیکانشان مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند

_ مشاوره تلفنی برای درمان اختلالات جنسی و مشکلات رفتاری در هنگام رابطه جنسی

_ مشاوره تلفنی برای رفع ترس، فوبیا، خجالت و کمرویی و کمبود اعتماد به نفس در برقراری روابط جنسی

_ مشاوره برای آموزش سکس و نحوه‌ صحیح برقراری رابطه جنسی با همسر

_ مشاوره زناشویی برای دوران نامزدی و عقد.

مزیت‌های مشاوره جنسی تلفنی

مشاوران جنسی تلفنی به صورت غیرحضوری و بدون اینکه ارتباط نزدیک چهره به چهره با مراجعین داشته باشند سعی می‌کنند با ارائه راه‌حل‌های ایمن شما را برای حل مشکلات جنسی یاری کنند. چرا که خیلی از افرادی که دارای مشکل جنسی با همسر خود هستند، برای مثال دیرانزالی، زودانزالی دارند و یا به شکلی افراطی خودارضایی می‌کنند برای درمان زود انزالی یا دیگر موارد از مراجعه به روانشناس خجالت می‌کشند و راحت نیستند. به همین منظور دریافت مشاوره از طریق تلفن این امکان را به افراد می‌دهد که بدون هیچ نگرانی مشکل خود را با روانشناسان در میان بگذارند.

ضمن اینکه مشاوره تلفنی نسبت به مشاوره حضوری وقت و هزینه‌ کمتری از شما می‌گیرد و دیگر مشکلات رفت و آمد هم نخواهید داشت. مشاوره تلفنی برای افرادی که به مراکز مشاوره دسترسی ندارند بهترین گزینه است. زیرا شما می‌توانید هر کجا که هستید از خدمات مشاوره‌ای بهره‌مند شوید. مشاوران تلفنی روزانه با کیس‌های بسیار زیادی صحبت می‌کنند به همین دلیل از توانایی و تجربه‌ کافی برای شناسایی و حل مشکل شما برخوردارند.

مشاوره جنسی تلفنی مرکز مشاوره هنر زندگی

مرکز مشاوره تلفنی هنر زندگی مشاوران و روانشناسان زیادی را در زمینه‌های مختلف از جمله مسائل جنسی در اختیار دارد که می‌توانید تنها با یک تلفن با آن‌ها در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره‌ای این مرکز بهره‌مند شوید. مشاوران مرکز هنر زندگی مشکل شما را می‌شوند و در ابتدا سعی می‌کنند به شما آرامش و اطمینان دهند که مشکل شما راه‌حل دارد. آن ها مشکل شما را ریشه یابی می‌کنند و با ارائه راهکارهای عملی به شما در حل مشکلات جنسی و بهبود روابط جنسی کمک می‌کنند.

علاوه‌ براین مرکز مشاوره جنسی تلفنی هنر زندگی در مسائل گوناگون مانند ازدواج، خانواده، کودک، اعتیاد و... با استفاده از متخصصانی با تجربه خدمات درمانی و مشاوره‌ای ارائه می‌دهد. این مرکز با داشتن مشاورانی برجسته امکان مشاوره تلفنی در هر ساعت از شبانه روز را برای شما فرآهم آورده است.

سوالات متداول

بهره بردن از مشاوره جنسی تلفنی چه مزایایی دارد؟

مهم ترین مزیت آن این است که امکان دسترسی به مشاور را در هر ساعت از شبانه روز دارید و می‌توانید سوالات خود را بپرسید. همچنین راحت‌تر می‌توانید تمامی مسائل را بیان کنید و احساساتی از جمله شرم و خجالت را تجربه نخواهید کرد. در صورتی که نوجوان شما از مشکلاتی نظیر خود ارضایی نیز رنج می‌برد و تمایلی به مشاوره حضوری ندارد می‌توانید برای او از مشاوره تلفنی بهره ببرید.

مشاوره جنسی تلفنی در چه زمینه‌هایی به شما مشاوره می‌دهد؟

شما می‌توانید در زمینه‌های مختلفی از جمله سردی و بی‌میلی جنسی، افزایش آگاهی والدین در پاسخگویی به سوالات جنسی فرزندان، کشف علت و درمان بیماری‌های جنسی و مقاربتی، علت کاهش میل جنسی، دوران بلوغ، تنوع طلبی جنسی و همجنسگرایی از مشاوره جنسی به صورت تلفنی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره روانشناسی از مرکز مشاوره حامی هنر زندگی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*