ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

مشاوره طلاق تلفنی | مشاور ضروری همراه شما


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با مشاوره طلاق تلفنی پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


مشاوره طلاق تلفنی چه کمکی به شما می‌کند؟ اگر شما به فکر طلاق باشید، احتمالاً دوست دارید فردی آگاه و متخصص مثل یک دوست صمیمی در کنار شما باشد و با شما راجع به طلاق درد دل کند. در مشاوره طلاق تلفنی کارشناسی که می‌تواند به شما کمک کند در دسترس شماست. می‌توان به جرأت گفت هیچ زندگی مشترکی نیست که عاری از مشکل باشد؛ خصوصاً در سال‌های ابتدایی زندگی مشترک. اما برخی از زوجین نمی‌توانند این مشکلات را کنترل کنند و به راحتی به گزینه طلاق به عنوان تنها راه‌حل پیش رو فکر می‌کنند. مشاوره به زوجین کمک می‌کند که این مشکلات را شناسایی و آن‌ها را حل کنند. با توجه به این که برخی از افراد امکان شرکت در جلسات حضوری را ندارند، مشاوره تلفنی می‌تواند برای آن ها بسیار مفید باشد. 
تماس با مشاور

;

چرا برخی از ازدواج ها به طلاق ختم می‌شوند؟

اگر به مراحل طلاق توافقی دقت کنید می‌بینید پروسه این کار خیلی سریع اتفاق می‌افتد. یعنی ظرف چند ماه می‌شود یک زندگی را به هم ریخت و تمام کرد! بهتر است قبل از آن چاره‌ای بیندیشیم و ریشه‌های بروز طلاق را پیدا کنیم. بخشی از این موضوع به دلیل عدم تناسب زن و شوهر و خانواده‌های آن‌هاست. ازدواج‌هایی که با شناخت کافی صورت نگرفته باشند، معمولا دوامی ندارند و خیلی زود به طلاق ختم می‌شوند. معمولا زوجین سعی می‌کنند که علت طلاق را بر گردن دیگری بیندازند و خود را تبرئه کنند. اما تحقیقات نشان داده است که در پایان یک ازدواج هر دو طرف مقصر هستند. اگر یکی رفتار اشتباهی انجام می‌دهد، دیگری تلاشی برای حل مشکل نمی‌کند و به این صورت مشکلات کوچک و بزرگ به قدری جدی می‌شوند که کار به طلاق می‌کشد. مشاوره تلفنی به دلیل در دسترس بودن امکان پیشگیری از مشکلات را بیشتر می‌کند.

 

اینفوگرافیک مشاوره طلاق تلفنی

اینفوگرافیک مشاوره طلاق تلفنی

چرا باید مشاوره تلفنی طلاق را جدی گرفت؟

متاسفانه آمار طلاق در کشور ما بسیار بالاست؛ به طوری که در شهرهای بزرگی همچون تهران، آمار طلاق نزدیک به پنجاه درصد است. یعنی به طور میانگین از هر دو زوج، یکی از آن‌ها طلاق می‌گیرند. جالب اینجاست که در ابتدای ازدواج هیچ یک از زوجین فکر نمی‌کرده‌اند که روزی برسد که بخواهند طلاق بگیرند. مشاوره تلفنی با روانشناسی با تجربه می‌تواند تا حد زیادی به پیشگیری از طلاق کمک کند. اما توجه داشته باشید که اکثر طلاق‌ها در سال‌های اولیه زندگی اتفاق می‌افتد. به همین دلیل مشاوره تلفنی طلاق در سال های اول زندگی و مخصوصا سه سال اول، بسیار مهم است. طلاق بگیرم یا نه؟ سوالی است که اکثر زوج‌ها در مواقع بحرانی از خود و دیگران می‌پرسند.

شما می‌توانید پیش از آنکه به تصمیم‌گیری نهایی برسید از خدمات مشاوره طلاق کمک بگیرید.

 

مشاوره تلفنی طلاق | عوامل زمینه ساز طلاق

تحقیقات نشان داده است که عوامل بسیاری زیادی در بروز طلاق و جدایی نقش دارند. مهم ترین دلایل طلاق موارد زیر را دربر می‌گیرد که در جلسات مشاوره طلاق تلفنی به طور جامع می‌توانید درباره آن صحبت کنید.

- مشکل در روابط زناشویی و خانوادگی

- عدم تفاهم

- مشکلات مالی

- دخالت‌های خانواده

- عدم تناسب فرهنگی و خانوادگی

- اختلاف سنی زیاد

- ازدواج در سنین پایین

- ازدواج در سنین بالا

- خیانت زن یا مرد

- کمبود در روابط جنسی

برای آگاهی بیشتر درباره رابطه جنسی کلیک کنید.

 

اهمیت توجه به مشاوره طلاق

تحقیقات نشان داده است که بسیاری از طلاق‌ها به دلیل مشکلات کوچک به وجود آمده‌اند. زندگی مشترک موفق در سالهای اول نیازمند توجه بسیار زیاد است چرا که نقش افراد و مسئولیت‌هایشان تغییر می‌کند و شرایط زندگی به حد چشمگیری عوض می‌شود. به طور معمول افراد در طول آشنایی سعی می‌کنند بهترین بعد شخصیت خود را نشان دهند اما پس از شروع زندگی مشترک شخصیت واقعی آن‌ها نیز نمایانگر می‌شود. در این شرایط ممکن است که همسر او فکر کند که قبل از ازدواج او را فریب داده است. مشاوره تلفنی به افراد کمک می‌کند که با جنبه‌های مختلف زندگی مشترک و جنبه‌های مختلف شریک زندگیشان آشنا شوند. جلسات مشاوره تلفنی باعث می‌شود که زوجین راحت‌تر ناگفته‌های یکدیگر را بشنوند و درک کنند و برای جلوگیری از شکست ازدواج خود تلاش کنند.

 

مشکلات مشاوره طلاق حضوری

متاسفانه دیدگاه افراد نسبت به مشاوره طلاق تلفنی منفی است و به ندرت پیش می‌آید که هر دو طرف راضی به شرکت در جلسه مشاوره تلفنی طلاق شوند. ممکن است افراد در جلسات حضوری احساس معذب بودن داشته باشند و نتوانند به راحتی ناراحتی های خود را بروز دهند. همچنین شرکت در جلسات حضوری نیازمند صرف وقت و هزینه است و امکان دارد که برخی از افراد به دلیل مشغله کاری یا مشکلات مالی نتوانند در جلسات حضوری شرکت کنند. برخی از افرادی که در نقاط دور و روستاها زندگی می‌کنند نیز امکان دسترسی به مشاوره طلاق حضوری را ندارند. بنابراین مشاوره تلفنی مزایای بیشتری برای این دست افراد دارد.

مسلم است که افرادی که درگیر طلاق هستند، حال و روز خوبی ندارند و با توجه به مشکلات ذکر شده، زوج‌های کمی هستند که به شرکت در جلسات حضوری یا مشاوره تلفنی طلاق تمایل نشان دهند. با این حال آنچه که مشخص است اهمیت نقش روانشناس و مشاوره خانواده در این زمینه است و لازم می‌باشد که شما از تجربه و آگاهی او بهره ببرید. 

 

مشاوره طلاق تلفنی | مزایای منحصر بفرد

مشاوره طلاق تلفنی به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی با مشاوران در ارتباط باشید. مشاوره تلفنی هزینه بسیار کمتری نسبت به مشاوره حضوری دارد و همچنین بدون نیاز به رفت و آمد به انجام می‌رسد. همچنین در مشاوره تلفنی احساس شرم و خجالت تا حد زیادی از بین می‌رود و افراد می‌توانند به راحتی و بدون سانسور کردن، مشکلات خود را بیان کنند. مشاوره تلفنی به افراد این امکان را می‌دهد که با صرف هزینه کم همان مشاوره حضوری را دریافت کنند. افرادی که به مشاوره حضوری دسترسی ندارند به راحتی می‌توانند از هر مکانی مشاوره تلفنی با متخصصان داشته باشند. در همین راستا مرکز مشاوره حامی هنر زندگی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

مرکز مشاوره طلاق تلفنی هنر زندگی در مسائل گوناگون دیگر مانند ازدواج، خانواده، کودک، اعتیاد و... با استفاده از متخصصانی با تجربه خدمات درمانی و مشاوره‌ای ارائه می‌دهد. این مرکز با داشتن مشاورانی برجسته امکان مشاوره تلفنی در هر ساعت از شبانه روز را برای شما فرآهم آورده است.

برای اطلاع از روند دریافت مشاوره تلفنی کلیک کنید.

 

سوالات متداول

بهره بردن از مشاوره طلاق تلفنی چه مزایایی دارد؟

در مشاوره تلفنی هزینه‌های رفت و آمد بین می‌رود و محدودیت زمانی و مکانی ندارد. همچنین به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت مشکلات خود را برطرف کنید. در کنار این مسائل در مشاوره تلفنی احساس شرم و خجالت تا حد زیادی از بین می‌رود و افراد می‌توانند به راحتی و بدون سانسور کردن، مشکلات خود را بیان کنند. برای دریافت مشاوره روانشناسی از مرکز مشاوره حامی هنر زندگی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*