ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

چرا مرد روی زن می خوابد؟ مزایای پوزیشن میسیونری

اینکه چرا مرد روی زن می خوابد پاسخ های متفاوتی دارد. پوزیشن جنسی مرد در بالا یا میسیونری امکان نفوذ بیشتری را فراهم می کند و این امر برای کسانی که در پی باردار شدن هستند بهتر است. این موقعیت صمیمیت بیشتر، تماس چشمی و بدنی بیشتری نسبت به سایر موقعیت ها دارد و مرد کنترل بهتری روی رابطه دارد. برای کسب آگاهی بیشتر در این رابطه با مشاوره جنسی و زناشویی تلفنی تماس بگیرید.

تماس با مشاور

 

پوزیشن های محبوب جنسی

آیا می خواهید او را روی تخت دیوانه کنید و کمی به زندگی جنسی خود اضافه کنید؟ شما شانس خود را دارید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این داغ ترین پوزیشن های جنسی را که می دانیم مردان کاملاً دوست دارند، انجام دهید. مردان معمولاً در رختخواب کارهای زیادی انجام می دهند تا مطمئن شوند که شریکشان از رابطه جنسی راضی است. حالا نوبت شماست که لطف کنید. یک تغییر نقش انجام دهید و مرد خود را کاملاً روشن کنید. از آنجایی که پوزیشن های سکس نقش بسیار مهمی ایفا می کنند، در اینجا داغ ترین پوزیشن های جنسی مورد علاقه مردان را معرفی می کنیم.

1. زن در بالا

این موقعیتی است که هیچ مردی از آن متنفر نیست. این به شما امکان می دهد در صدر قرار بگیرید و رهبری را در دست بگیرید. مردها عاشق این هستند که زن پیشتاز باشد و بر صحنه سکس مسلط شود. زن در موقعیت بالا مطمئناً شما را دیوانه خواهد کرد. شما سرعت را مطابق میل خود تنظیم می کنید، گاهی آهسته تا گاهی واقعی سریع. او را در حدس زدن نگه دارید. همچنین درباره پوزیشن جنسی لوتوس بخوانید.

2. وضعیت دختر گاوچران معکوس

یکی دیگر از پوزیشن های جنسی که اکثر مردان دوست دارند، وضعیت معکوس دختر گاوچران است. در این یکی، زن در بالا و پشت او رو به مرد است. تماس چشمی زیاد یا لمس بیش از حد ندارد، اما نوازش کافی است تا مرد شما همه را تحریک کند. اگر همچنان می‌خواهید ارتباط چشمی برقرار کنید، همیشه می‌توانید فقط بچرخید و نگاهی اجمالی داشته باشید، این نیز برای اضافه کردن ادویه کافی است. این را می توان تنها پس از چند بار تلاش کامل کرد. حالت ایستاده جایی است که شما دو نفر ایستاده اید و مرد از پشت وارد شما می شود. می توانید از آشپزخانه خود نهایت استفاده را ببرید و این موقعیت را در آنجا امتحان کنید. فقط به جلو خم شوید و سکوی آشپزخانه را در حالی که او به شما نفوذ می کند نگه دارید. برای آگاهی بیشتر درباره بهترین پوزیشن های جنسی کلیک کنید.

3. چرا مرد روی زن می خوابد | کنار هم

این یکی از پوزیشن‌های جنسی است که امکان لمس بدن را زیاد می‌کند و بنابراین موقعیتی بسیار نزدیک است. شما دو نفر باید کنار هم دراز بکشید و مرد نفوذ می کند. پشت شما رو به مرد خواهد بود و مرد می تواند شما را محکم بگیرد. برای تغییر متفاوت، می توانید کمی به سمت مرد بچرخید تا او در حین رابطه زناشویی شما را تماشا کند.

4-میسونری یا مرد در بالا

پوزیشن میسیونری که بسیار مورد بدگویی و شوخی قرار می گیرد، یک موقعیت جنسی است که در آن دو شریک رو در رو، یکی روی دیگری و شریک نافذ در بالای آن قرار می گیرند. در مقاربت واژینال دگرجنس گرا، موقعیت مرد در بالا زن را به پشت دراز کشیده است، در حالی که پاهایش یا روی سطحی که روی آن دراز کشیده است باز شده یا روی آن بالا رفته یا به نحوی به دور بدن مرد پیچیده شده است. مرد روی شکم و بالای زن دراز می کشد و پاهایش بین پاهای او و اندام تناسلی مردان هم سطح پاهای زن است. پوزیشن مرد در بالا موقعیتی عالی برای باردار شدن نامیده می شود، اگرچه برخی منابع پیشنهاد می کنند که اگر برای این منظور از آن استفاده شود، بالا بردن باسن زن این هدف را تسهیل می کند.  
چرا مرد روی زن می خوابد؟

چرا مرد روی زن می خوابد؟

در مورد پوزیشن های جنسی، مرد در بالا احتمالاً رایج ترین و متأسفانه ترین است. در حالی که این روزها بچه ها با 69 سالگی و دختران گاوچران خود شیفته می شوند، زیبایی واقعی این پوزیشن جنسی نادیده گرفته شده مسلم تلقی می شود. اگر با این وضعیت آشنا نیستید، به این معنی است که شریک نافذ در هنگام رابطه جنسی مستقیماً بالای شریک دخول شده دراز کشیده است. در اینجا چهار دلیل وجود دارد که چرا این موقعیت بهترین موقعیت جنسی است و سزاوار احترام بیشتری است.

1-چرا مرد روی زن می خوابد؟ صمیمیت بیشتر

این موقعیت به راحتی صمیمی ترین موقعیت جنسی است، زیرا شما و شریک زندگی تان رو در رو دراز می کشند. از نزدیک و شخصی. هیچ چیز به اندازه ارتباط چشمی خوب صمیمت زناشویی را تقویت نمی کند. شما در بهترین منطقه صاف کردن هستید و به راحتی به مو، گردن و صورت همسرتان دسترسی دارید، بنابراین از آن نهایت استفاده را ببرید.

2-چرا مرد روی زن می خوابد ؟ برای تحریک بیشتر

این موقعیت باعث تحریک بیشتر برای شریک نفوذ شده می شود زیرا زاویه نفوذ در تماس نزدیک با کلیتوریس است. نقطه G - ناحیه حساسی که در دیواره بالایی واژن قرار دارد - به راحتی تحریک می شود زیرا شریک با آلت تناسلی از زاویه پایین تر نفوذ می کند و می تواند با تلاش کمتر به دیواره بالایی واژن برسد. این یک برد-برد است. برای آشنایی با نحوه تحریک نقطه G در زنان کلیک کنید.

3-نیاز به تلاش کم

اگر از تلاش کمتر صحبت کنیم، این موقعیت همچنین برای بسیاری از شرکا راحت ترین و کمترین ترس را دارد. اگر شریک زندگی خود هستید، می توانید در حین انجام آن، خود را بالا نگه دارید و رسیدن به ارگاسم زنان آسان تر است. در واقع، این موقعیت به شما اجازه می دهد تا کنترل زیادی روی زاویه ای که شریک زندگی خود را وارد می کنید، داشته باشید زیرا می توانید از هر سطحی که روی آن هستید برای اهرم استفاده کنید. برای شریکی که به پشت دراز کشیده است، این موقعیت به راحتی قدم زدن در پارک است. شما دست و پاهای خود را آزاد خواهید داشت تا وضعیت را تقویت کنید، همچنین می توانید کمر خود را قوس دهید و جایی که تحریک می شوید کنترل کنید.

4-تطبیق پذیری بیشتر

نه تنها این موقعیت ساده ترین موقعیت موجود است، بلکه به عنوان دروازه ای برای برخی از امکانات جدید عمل می کند. اضافه کردن یک بالش در زیر باسن شریک پایین به دلیل تغییر در زاویه نفوذ، به طور کامل محل تحریک را تغییر می دهد. این وضعیت همچنین فرصت کافی برای مانور دادن پاهای شریک پایینی به حالت اسکات افقی برای ایجاد تحریک اضافی فراهم می کند. هر دو شریک برای انجام کار هنوز دستشان باز است. امکانات بی پایان هستند. به دنبال آن برو.

5-چرا مرد روی زن می خوابد؟ برای ارتباط بهتر

درمانگران و متخصصان جنسی همیشه در مورد اهمیت ارتباط در رختخواب صحبت می کنند، اما در عمل ممکن است دشوار باشد. این یکی از موقعیت هایی است که می تواندبه دلیل ارتباط بیشتر به بهبود رابطه عاطفی شما کمک کند. گاهی اوقات پیچ و تاب خوردن، یا مثلاً از شریک زندگی خود برای هر کاری که انجام می دهد در حالی که رو به او هستید، بخواهید. در این وضعیت، می توانید با شریک زندگی خود تماس چشمی برقرار کنید که صحبت های کثیف را بسیار داغ تر می کند. همچنین وقتی در حال ارائه بازخوردهای بی‌درنگ درباره هر آنچه در آنجا اتفاق می‌افتد، نگاه کردن به چهره یک نفر بسیار زیباتر است.

6-نفوذ عمیق تر

بسیاری از افراد ممکن است موقعیت های دیگری را ترجیح دهند زیرا فکر می کنند نمی توانند به اندازه کافی عمیق در پوزیشن مرد در بالا نفوذ کنند. ولی تو می توانی! اگر زن ناراحت است، همیشه می توانید از یک بالش یا چیزی زیر کمر خود استفاده کنید تا کمی خود را نگه دارید و آن را تغییر دهید. همچنین موقعیت بسیار خوبی برای تحریک کلیتورال و مقعد و به اوج لذت رساندن زنان است...

7-چرا مرد روی زن می خوابد؟ برای تسلط بیشتر مرد

وقتی مرد روی زن بخوابد موقعیت تسلیم خوبی است. مطمئناً، برخی اگر دوست نداشته باشند که به معنای واقعی کلمه زیر دست کسی باشند، ممکن است مرد را بسیار محدودکننده بدانند. اما برای افرادی که از این نوع چیزها لذت می برند، موقعیت مرد بالا پوزیشن بسیار خوبی برای در هم پیچیدن است. سرعت مقاربت را کنترل کنید و حتی بیشتر بر روی لذت همسر آینده خود تمرکز کنید. علاوه بر این، شما این اطمینان را خواهید داشت که رابطه جنسی با شریک خود را بدون نگرانی در مورد اینکه چقدر طول می کشد انجام دهید. برای آشنایی با روش های افزایش کیفیت رابطه جنسی کلیک کنید.
تماس بیشتر در پوزیشن میسیونری

8-نیاز کمتر مرد به انرژی و تحرک

حتی فردی که در بالا قرار دارد می تواند به نوعی تنبل باشد. دلیلی وجود دارد که چرا این موقعیت معمولاً موقعیتی است که برای به تصویر کشیدن رابطه جنسی نگهدارنده استفاده می شود - واقعاً مجبور نیستید کار زیادی انجام دهید وقتی فرد پایین هستید. بسته به اینکه بدن شما چگونه با هم تطبیق پیدا می‌کند، حتی تحریک کلیتورال نیز می‌تواند توسط فردی که در بالای رانش قرار دارد اتفاق بیفتد. این مانند حالت جنسی کودک است - همیشه می توانید به این موقعیت بازگردید و احساس رضایت زناشویی بیشتری کنید.

9-آزادی بوسه

شما می توانید در این موقعیت ببوسید. برای همه دوستداران شادابی بیرونی، موقعیت مرد در بلا برای بوسیدن و دعوا کردن هم زمان عالی است. فقط افراد زیادی در زندگی شما وجود دارند که می خواهید در طول رابطه جنسی با آنها چیزهای شیرینی را زمزمه کنید، اما میسیونری بهترین راه برای انجام آن است. برای آشنایی با نکات مهم در آمادگی برای رابطه جنسی کلیک کنید.

10-تماس بیشتر

علاوه بر اینکه می توانید به خودتان نگاه کنید و در نتیجه شاهد احساسات و لذت در چهره همسرتان باشید، می توانید او را ببوسید، در آغوش بگیرید و غیره. در واقع، این موقیت موقعیت ایده آلی برای یک غوغا نزدیک است. این به شما این امکان را می دهد که به شریک زندگی خود بسیار نزدیک باشید و بتوانید تماس ها را تغییر دهید. بوسه ها، نوازش ها، لمس کردن ها و غیره. فرد زیر دست هایش آزاد است و بنابراین به پشت، گردن یا حتی باسن دسترسی دارد. یکی بالا: امکانات بی حد و حصر است! علاوه بر این، موقعیت نسبتاً راحت برای دو عاشق، باعث می شود که با وجود سرعت ثابت، مدت زمان مشخصی حفظ شود و بدون خستگی زیاد تمرین شود. همچنین برای آشنایی با روابط زناشویی مدرن کلیک کنید.

11-دسترسی بهتر به نقطه جی

تا زمانی که زن پایین است و به راحتی دراز شده است، به راحتی می تواند زاویه ای را که برای تحریک کلیتوریس و نقطه G او مناسب است، پیدا کند. این در واقع موقعیت خوبی برای رسیدن به ارگاسم است. اگر بدن خود را به خوبی می شناسید و می دانید چگونه شریک زندگی خود را جهت دهی کنید. با قرار دادن لگن و خم کردن کم و بیش پاها، این وضعیت به شما امکان می دهد آلت مرد را بگیرید و به نفوذ نسبتاً عمیقی برسید که نقطه G شما را تحریک می کند. اگرچه در پایین قرار دارید، اما می توانید به جلو و عقب نیز تسلط داشته باشید، حرکات یا چرخش را با لگن خود انجام دهید. این به شما امکان می دهد ریتم را کنترل کنید و آن را با تمایل خود برای رسیدن به ارگاسم راحت تر تطبیق دهید.

12-ارتباط بصری

موقعیت مرد در بالا همچنین می تواند یک راه قدرتمند برای ارتباط بصری و کنترل همراه شما باشد. با زانو زدن بر روی ساق پای او یا شاید او، می توانید به او احساس راحتی کنید. به همین ترتیب، شما همچنین می توانید ران های او را حفظ کنید، که به شما جهت متفاوتی برای رانش می دهد. این وضعیت به ویژه برای تحریک کلیتورال مفید است، که می تواند یک نتیجه ارگاسم عالی برای اکثر زنان باشد. باعث ایجاد گفتگوی نزدیک بین شرکای مساوی می شود که برای یک تجربه جنسی دلپذیر ضروری است.  از ارتباط بصری برای پیشنوازی نیز استفاده می شود. پیشنهاد می شود برای آموزش پیش نوازی برای قبل از رابطه کلیک کنید.  

سخن آخر

موقعیت مرد در بالا اغلب به عنوان یک موقعیت "آسان" در نظر گرفته می شود. در واقع، نیازی به انعطاف یا حرکات آکروباتیک خاصی ندارد. با این حال، یک موضع ساده لزوما به معنای کسالت نیست! همانطور که دیدیم، این موقعیت برای داشتن تماس ممتاز با شریک زندگی خود ایده آل است. او همچنین به دلیل نداشتن فانتزی مورد انتقاد قرار می گیرد.این موقعیت می تواند در دراز مدت یکنواخت به نظر برسد. راه حل شکستن روال می تواند تغییر دادن احساسات، با آزمایش تغییرات، همانطور که در زیر ارائه شده است، باشد. برای کسب آگاهی بیشتر از مشاوره روانشناسی مشورت بخواهید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*