ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

اگر هر شب رابطه داشته باشیم چه می شود؟

اگر هر شب رابطه داشته باشیم چه می شود؟ این سوالی است که برخی از زوج های جوان می پرسند. داشتن رابطه جنسی مکرر و پی در پی در زمان های خاصی نرمال است. مثلا در سنین 20 تا 35 سال این یک امر طبیعی است. اما برای داشتن یک رابطه بدون مشکل باید نکاتی همچون رضایت همسر، بهداشت و محافظت های جنسی و ... را در نظر داشت. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه از مشاوره زناشویی تلفنی مشورت بخواهید.

تماس با مشاور

 

رابطه جنسی مکرر

داشتن رابطه جنسی هر روزه کاملاً طبیعی است. مراحلی در زندگی وجود دارد که در آنها بیشتر رابطه جنسی دارید. به عنوان مثال در دوره اولیه آشنایی یا ازدواج که به عنوان "ماه عسل" شناخته می شود، زوج ها سه تا چهار بار در روز رابطه جنسی دارند. این همچنین زمانی اتفاق می افتد که یک زوج برنامه ریزی برای بچه دار شدن دارند و می خواهند شانس خود را برای باردار شدن افزایش دهند. اگر فرد مجرد باشد یا زمانی که شریک زندگی او می‌خواهد در دسترس نباشد، ممکن است میل جنسی خود را با خودارضایی ارضا کند که این نیز طبیعی است. رابطه جنسی به ویژه با چندین شریک جنسی، جدا از بارداری ناخواسته، احتمال ابتلا به بیماری های مقاربتی (STDs) را نیز به همراه دارد. از این رو،مهم نیست که چقدر رابطه جنسی دارید، اتخاذ تدابیر محافظتی مانند استفاده از کاندوم و پیشگیری از بارداری ضروری است.  

آیا داشتن رابطه جنسی هر روز طبیعی است؟

در طبیعت ما این است که خودمان را با دیگران مقایسه کنیم،به خصوص در مورد رابطه جنسی. و در نتیجه، تقریباً هر زوج به این فکر کرده اند که آیا زندگی جنسی آنها - از جمله فراوانی جنسی - طبیعی است یا خیر.واقعیت این است که وقتی صحبت از تناوب رابطه جنسی می شود، چیزی به نام "عادی" وجود ندارد.برخی از زوج ها ممکن است به طور متوسط یک بار در روز رامپ کنند. برخی دیگر ممکن است فقط هر چند هفته یک بار رابطه جنسی داشته باشند.رفتار جنسی بسیار متنوع است به این معنی که هیچ میزان دقیق جنسی "طبیعی" وجود ندارد که برای همه اعمال شود.

1-تعداد دفعات رابطه در اکثریت مردم

مطالات نشان می دهد بزرگسالان در ایالات متحده به طور متوسط 54 بار در سال یا کمی بیش از یک بار در هفته رابطه جنسی دارند.میانگین فراوانی رابطه جنسی بر اساس سن بسیار متفاوت است. به طور کلی، زوج‌های جوان‌تر (در دهه‌های 20 و 30 زندگی‌شان)، بیشتر اوقات رابطه جنسی دارند با افزایش سن افراد، فراوانی رابطه جنسی به طور مداوم کاهش می‌یابد. بر اساس این داده ها، می توانیم نتیجه بگیریم که داشتن رابطه زناشویی هر روز شما را بالاتر از میانگین بزرگسالان  قرار می دهد با این فرض که بتوانید این برنامه را در طول سال ادامه دهید.با این حال، میانگین به معنای عادی نیست. در حالی که داشتن رابطه جنسی هر روز به این معنی است که شما بیشتر از یک بزرگسال معمولی آن را دریافت می کنید اما به این معنی نیست که شما غیرعادی، عجیب و غریب یا کار اشتباهی انجام می دهید.

2-استاندارد دفعات رابطه جنسی

رابطه جنسی مانند هر چیز دیگری در زندگی است. گاهی اوقات شما آن را دوست دارید و گاهی اوقات نمی خواهید. وقتی شما و همسرتان واقعاً در حال رابطه جنسی هستید (مثلاً وقتی برای اولین بار زندگی با یکدیگر را شروع می کنید)، داشتن رابطه جنسی هر روز غیرمعمول است. با این حال بسیار معمول و طبیعی است که چندین روز بدون رابطه جنسی بمانید به خصوص اگر برنامه کامل و سختی دارید که مدت زمانی را که با شریک زندگی خود می گذرانید محدود می کند. به زبان ساده، داشتن رابطه جنسی چندین بار در روز، یک بار در روز هر چند روز یک بار یا اصلاً  طبیعی است.برای آشنایی با تعداد دفعات طبیعی نزدیکی کلیک کنید.  
اگر هر شب رابطه داشته باشیم چه می شود؟

اگر هر شب رابطه داشته باشیم چه می شود؟

رابطه جنسی نه تنها نیازهای فیزیکی شما را برآورده می کند بلکه یک ارتباط عاطفی بین دو شریک در یک رابطه برقرار می کند. عامل ارتباط عاطفی برای زنان مهمتر از مردان است. رابطه جنسی در واقع فواید متعددی دارد اما این بدان معنا نیست که باید یک کار روزمره و اجباری زندگی باشد. محدود کردن تعداد دفعات رابطه جنسی در یک روز یا هفته برای شما کاملاً خوب است. این به این دلیل است که همیشه این اتفاق نمی افتد که هر دو طرف بخواهند همزمان یا به همان اندازه که دیگری رابطه جنسی داشته باشند. علاوه بر این، این تمایل هر دو شریک است که باعث لذت بیشتر و لذت بخشیدن به عمل نفسانی می شود. اجبار شخصی به رابطه جنسی به عنوان اجبار جنسی شناخته می شود و توصیه نمی شود. برای درک بهتر مقاله در هفته چندبار نزدیکی خوب است پیشنهاد می شود.

1-اگر هر شب رابطه داشته باشیم چه می شود؟ | ناراحتی

  • شریک زندگی شما نمی خواهد رابطه جنسی داشته باشد (به دلیل خستگی یا بیماری).
  • رابطه جنسی به یک دخالت عمده در کار و زندگی شما تبدیل می شود.
  • سکس  بیش از حد باعث می شود مسئولیت های خانوادگی یا مالی خود را فراموش کنید.
  • نزدیکی بیش از حد باعث التهاب یا تحریک در واژن می شود.
از این رو، همیشه باید آزادانه در مورد نیازهای فعلی خود با شریک زندگی خود صحبت کنید تا بتوانید روی یک چیز حل و فصل کنید. داشتن رابطه جنسی یا نداشتن. به هر حال، رابطه جنسی تنها راه برای تجربه صمیمیت زناشویی فیزیکی نیست. گاهی اوقات،حتی بوسیدن و در آغوش گرفتن می تواند رابطه جنسی را جبران کند. اگر مشکلات جنسی رابطه شما را مختل می کند، همیشه می توانید با یک متخصص جنسی یا متخصص جنسی مشورت کنید.

2-اگر هر شب رابطه داشته باشیم چه می شود؟| عوارض

نه، هیچ مدرک علمی وجود ندارد که نشان دهد داشتن رابطه جنسی روزانه برای سلامت جسمی یا

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*